Zawiadomienie o zwołaniu II Sesji Rady Gminy Domaszowice w dniu 04 grudnia 2018 roku o godz. 13                              Czad i ogień!                                             Wybory do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 21 października 2018 roku                              GAZETA GMINY DOMASZOWICE - nr 5(10) 2018 wyd wrzesień                  Gospodarka odpadami komunalnymi (dodano harmonogram odbioru odpadów komunalnych w 2018 roku)             

Dziś jest: poniedziałek, 10-12-2018
Imieniny Danieli, Bohdana, Julii

Szukaj na stronie

Zamów newsletter

DOTACJA W RAMACH PROGRAMU BIBLIOTEKI NARODOWEJ

„Zakup nowości wydawniczych do bibliotek”                                                               

Gminna Biblioteka Publiczna w Domaszowicach ponownie wnioskowała o udzielenie dofinansowania na zakup nowości wydawniczych w 2014 roku ze środków finansowych Biblioteki Narodowej w zakresie programu  „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek”.

Dotacja w ramach.. - koniecznie.jpeg

Głównym celem  programu jest wzbogacanie i odnawianie księgozbiorów polskich bibliotek publicznych, w tym księgozbiorów dla dzieci i młodzieży. Na realizację zadania otrzymaliśmy dofinansowanie w wysokości 1 500,00 złotych. W ramach otrzymanej dotacji zakupiliśmy 100 nowych książek, w tym 62 egzemplarze dla dzieci i młodzieży. Zgodnie z wytycznymi programu 1/3 przyznanej dotacji  została przeznaczona na zakup publikacji dla dzieci i młodzieży. Przyznana dotacja  pozwoliła  wzbogacić  księgozbiór Publicznej Biblioteki w Domaszowicach o nowe pozycje. Serdecznie zapraszamy naszych czytelników do odwiedzenia biblioteki i korzystania z zakupionych nowości wydawniczych.

Dotacja w ramach... - koniecznie..jpeg