Zawiadomienie o zwołaniu VIII Sesji Rady Gminy Domaszowice w dniu 13 września 2019 roku o godz. 13.00           W Urzędzie Gminy Domaszowice pok. nr 10 przyjmowane są wnioski dotyczące suszy w uprawach rolnych          Apel do rolników o zachowanie zasad bezpieczeństwa podczas żniw          NASZA GMINA Informator Samorządowy Gminy Domaszowice - nr 2 2019 wyd IV-VI        Likwidacja kasy w Urzędzie Gminy         Gospodarka odpadami komunalnymi (zaktualizowano Harmonogram odbioru odpadów w 2019 roku)

Dziś jest: wtorek, 17-09-2019
Imieniny Franciszka, Lamberty, Narcyza

Szukaj na stronie

Zamów newsletter

DOTACJA W RAMACH PROGRAMU BIBLIOTEKI NARODOWEJ

„Zakup nowości wydawniczych do bibliotek”                                                               

Gminna Biblioteka Publiczna w Domaszowicach ponownie wnioskowała o udzielenie dofinansowania na zakup nowości wydawniczych w 2014 roku ze środków finansowych Biblioteki Narodowej w zakresie programu  „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek”.

Dotacja w ramach.. - koniecznie.jpeg

Głównym celem  programu jest wzbogacanie i odnawianie księgozbiorów polskich bibliotek publicznych, w tym księgozbiorów dla dzieci i młodzieży. Na realizację zadania otrzymaliśmy dofinansowanie w wysokości 1 500,00 złotych. W ramach otrzymanej dotacji zakupiliśmy 100 nowych książek, w tym 62 egzemplarze dla dzieci i młodzieży. Zgodnie z wytycznymi programu 1/3 przyznanej dotacji  została przeznaczona na zakup publikacji dla dzieci i młodzieży. Przyznana dotacja  pozwoliła  wzbogacić  księgozbiór Publicznej Biblioteki w Domaszowicach o nowe pozycje. Serdecznie zapraszamy naszych czytelników do odwiedzenia biblioteki i korzystania z zakupionych nowości wydawniczych.

Dotacja w ramach... - koniecznie..jpeg