W Urzędzie Gminy Domaszowice pok. nr 10 przyjmowane są wnioski dotyczące suszy w uprawach rolnych          Apel do rolników o zachowanie zasad bezpieczeństwa podczas żniw          NASZA GMINA Informator Samorządowy Gminy Domaszowice - nr 1 2019 wyd I-III        Likwidacja kasy w Urzędzie Gminy         Gospodarka odpadami komunalnymi (zaktualizowano Harmonogram odbioru odpadów w 2019 roku)

Dziś jest: środa, 21-08-2019
Imieniny Franciszka, Kazimiery, Ruty

Szukaj na stronie

Zamów newsletter

Targi AGROTRAVEL

LGD Stobrawski Zielony Szlak, od wielu lat skutecznie promując Opolszczyznę, wraca z targów z nagrodami. Stowarzyszenie już po raz piąty promowało swój obszar działania oraz atrakcje turystyczne całej Opolszczyzny na odbywających się w dniach 7-10 kwietnia 2016 r. VIII Międzynarodowych Targach Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki Agrotravel. Tegoroczna edycja zgromadziła ok. 130 wystawców z kraju i zagranicy. Szeroka oferta wypoczynku na łonie natury, prezentacje regionów i smakołyki lokalnej kuchni, które oferowały wszystkie regiony Polski przyciągnęły na targi ok. 20 tys. osób. W tym roku LGD zaprezentowało dwie propozycje na wypoczynek weekendowy: „Poznaj Stobrawskie tajemnice”  oraz „Zielonym Szlakiem Jasia i Małgosi”. Ten drugi zdobył II nagrodę w kategorii na najciekawszy pakiet turystyki wiejskiej.
PAKIET 1 (Copy).jpegPakiet 2 (Copy).jpeg

Tegoroczne stoisko Stobrawskiego Zielonego Szlaku przyciągało uwagę zarówno dzieci jak i dorosłych przede wszystkim bajkową scenerią, na którą składał się domek z piernika oraz postać Baby Jagi, z którą chętnie się fotografowano. Uwagę zwracała również sceneria poświęcona atrakcjom obozu Wojów Najemnych „TUR”z Siemysłowa.W  bajkowym lesie rozbrzmiewały słowa, specjalnie przygotowanej na targi piosenki o Zielonym Szlaku Jasia i Małgosi, a także inne utwory promujące walory kulturowe, historyczne i przyrodnicze Stobrawskiego Zielonego Szlaku. Konkursowe jury przyznało stowarzyszeniu I nagrodę w konkursie na najciekawsze stoisko. Tegoroczny udział LGD na Agrotravel był współfinansowany ze środków KSOW. Zapraszamy do skorzystania z pakietów. Cała oferta dostępna jest na stronie LGD w zakładce: Nasza Oferta link: http://stobrawskiszlak.pl/679/2012/pakiety-turystyczne.html

IMG_8295 (Copy).jpeg