W Urzędzie Gminy Domaszowice pok. nr 10 przyjmowane są wnioski dotyczące suszy w uprawach rolnych          Apel do rolników o zachowanie zasad bezpieczeństwa podczas żniw          NASZA GMINA Informator Samorządowy Gminy Domaszowice - nr 1 2019 wyd I-III        Likwidacja kasy w Urzędzie Gminy         Gospodarka odpadami komunalnymi (zaktualizowano Harmonogram odbioru odpadów w 2019 roku)

Dziś jest: środa, 21-08-2019
Imieniny Franciszka, Kazimiery, Ruty

Szukaj na stronie

Zamów newsletter

WIEŚCI ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ W POLKOWSKIEM

Dzień Babci i Dzień Dziadka

Dnia 21 stycznia w naszej szkole odbyła się huczna uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Zarówno uczniowie jak i przedszkolaki pod kierownictwem wychowawców przygotowały liczne występy. Babcie i dziadkowie z ogromnym uśmiechem na twarzy, oglądali popisy swoich wnucząt. Po przedstawieniu dzieci wręczyły babciom i dziadkom śliczne, przygotowane przez siebie prezenty.

dzień babci.. - Polkowskie (Copy).jpeg

Dyrektor Elżbieta Idzi również złożyła życzenia  i zaprosiła ich na słodki poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców.

Przy pysznych wypiekach, kawce i herbatce goście rozmawiali, wspominali, uśmiechali się i chwalili swoje wnuki. Atmosfera była bardzo miła, wszyscy świetnie się bawili. Uczniowie za swoje dzisiejsze wystąpienie zostali nagrodzeni słodkimi prezencikami.

dzień babci... - Polkowskie (Copy).jpeg

Dyrektor i grono pedagogiczne składają podziękowania dla Rady Rodziców oraz pracowników szkoły za pomoc w przygotowaniu poczęstunku.

Magdalena Stanisławska

dzień babci.... - Polkowskie (Copy).jpeg