Zawiadomienie o zwołaniu XXXVII Sesji Rady Gminy                                             Wybory do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 21 października 2018 roku                              GAZETA GMINY DOMASZOWICE - nr 5(10) 2018 wyd wrzesień                  Gospodarka odpadami komunalnymi (dodano harmonogram odbioru odpadów komunalnych w 2018 roku)             

Dziś jest: piątek, 19-10-2018
Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Szukaj na stronie

Zamów newsletter

WIEŚCI ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ W POLKOWSKIEM

Dzień Babci i Dzień Dziadka

Dnia 21 stycznia w naszej szkole odbyła się huczna uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Zarówno uczniowie jak i przedszkolaki pod kierownictwem wychowawców przygotowały liczne występy. Babcie i dziadkowie z ogromnym uśmiechem na twarzy, oglądali popisy swoich wnucząt. Po przedstawieniu dzieci wręczyły babciom i dziadkom śliczne, przygotowane przez siebie prezenty.

dzień babci.. - Polkowskie (Copy).jpeg

Dyrektor Elżbieta Idzi również złożyła życzenia  i zaprosiła ich na słodki poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców.

Przy pysznych wypiekach, kawce i herbatce goście rozmawiali, wspominali, uśmiechali się i chwalili swoje wnuki. Atmosfera była bardzo miła, wszyscy świetnie się bawili. Uczniowie za swoje dzisiejsze wystąpienie zostali nagrodzeni słodkimi prezencikami.

dzień babci... - Polkowskie (Copy).jpeg

Dyrektor i grono pedagogiczne składają podziękowania dla Rady Rodziców oraz pracowników szkoły za pomoc w przygotowaniu poczęstunku.

Magdalena Stanisławska

dzień babci.... - Polkowskie (Copy).jpeg