W Urzędzie Gminy Domaszowice pok. nr 10 przyjmowane są wnioski dotyczące suszy w uprawach rolnych          Apel do rolników o zachowanie zasad bezpieczeństwa podczas żniw          NASZA GMINA Informator Samorządowy Gminy Domaszowice - nr 1 2019 wyd I-III        Likwidacja kasy w Urzędzie Gminy         Gospodarka odpadami komunalnymi (zaktualizowano Harmonogram odbioru odpadów w 2019 roku)

Dziś jest: wtorek, 20-08-2019
Imieniny Bernarda, Sabiny, Samuela

Szukaj na stronie

Zamów newsletter

WIEŚCI ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ W POLKOWSKIEM

Bal karnawałowy

Bal karnawałowy (Copy).jpeg

28 stycznia 2016 r. w Szkole Podstawowej w Polkowskiem, odbył się bal karnawałowy. Tego dnia przedszkolaki i uczniowie szkoły przebrali się w piękne i bardzo pomysłowe stroje, które zorganizowali im wcześniej rodzice. Impreza rozpoczęła się poczęstunkiem przygotowanym przez Radę Rodziców i pracowników obsługi, po czym dzieci pełne sił i wigoru rozpoczęły wspólną taneczną zabawę. W szalony i radosny nastrój wprawiła wszystkich barwnie udekorowana sala, pełna balonów i serpentyn. Podczas balu odbyło się wiele konkursów. Najważniejszy był jednak konkurs na najpiękniejszy strój karnawałowy. Dzieci urządziły pokaz mody poszczególnych klas, podczas którego wszyscy otrzymali nagrody. Zabawa była fantastyczna, a uczestnikom balu z twarzy nie znikał uśmiech. Dzień ten zostanie jeszcze w pamięci na długi czas.

Edyta Pliś

Walentynki

Po feriach zimowych, w Szkole Podstawowej w Polkowskiem, zapanował pełen miłości i wzajemnej życzliwości miły nastrój. Uczniowie, przez dwa dni, mogli wrzucać do przygotowanej przez Samorząd Szkolny specjalnej skrzynki swoje kartki walentynkowe, okazując w ten sposób sympatię dla swoich kolegów, koleżanek, nauczycieli i pracowników szkoły. Na korytarzach, w klasach i gazetkach szkolnych dominowały czerwone serca, można było przeczytać wiele informacji na temat św. Walentego oraz historii powstania tegoż święta, także w języku angielskim. 16 lutego walentynki trafiły do adresatów. Wszyscy obdarowani promieniowali szczęściem. Ten mały gest poruszył na pewno nie jedno serce...

Edyta Pliś

Walentynki  - Polkowskie (Copy).jpegwalentynki - Polkowskie (Copy).jpeg