Zawiadomienie o zwołaniu II Sesji Rady Gminy Domaszowice w dniu 04 grudnia 2018 roku o godz. 13                              Czad i ogień!                                             Wybory do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 21 października 2018 roku                              GAZETA GMINY DOMASZOWICE - nr 5(10) 2018 wyd wrzesień                  Gospodarka odpadami komunalnymi (dodano harmonogram odbioru odpadów komunalnych w 2018 roku)             

Dziś jest: poniedziałek, 10-12-2018
Imieniny Danieli, Bohdana, Julii

Szukaj na stronie

Zamów newsletter

PODSUMOWANIE IV EDYCJI KONKURSU PT.: STROIK WIELKANOCNY 2016

Uroczyste rozdanie nagród w  IV edycji Konkursu  pt. Stroik Wielkanocny 2016 odbyło się 22 marca 2016 r. na sali narad Urzędu Gminy. Celem tego konkursu  było kultywowanie i propagowanie tradycji i obrzędów ludowych, promocja twórczości artystycznej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych oraz aktywizacja społeczna i rodzinna. Prace na konkurs wpłynęły ze szkół i przedszkoli z terenu gminy Domaszowic oraz od dorosłych twórców ludowych. Dostarczono 24 prace wykonane przez  27 uczestników. IV edycja Konkursu stanęła na bardzo wysokim poziomie, wszystkie prace prezentowały się wspaniale a pomysły ich autorów niejednokrotnie zadziwiały Komisję Oceniającą. Tym samym komisja postanowiła wszystkich uczestników konkursu nagrodzić dyplomem za udział oraz upominkiem w postaci książki. Pamiątkowe dyplomy i upominki na ręce dzieci wręczył Wójt Gminy - Zenon Kotarski.

Podsumowanie IV edycji (Copy).jpeg

Szczerze gratulowano zwycięzcom za wykonane stroiki, w które  włożono wiele serca i wysiłku. Piękne prace konkursowe obejrzeć można było w holu Urzędu Gminy.

Edyta Matkowska

Dyrektor GBP w Domaszowicach

Podsumowanie IV educji - 1 strona (Copy).jpeg