Zawiadomienie o zwołaniu II Sesji Rady Gminy Domaszowice w dniu 04 grudnia 2018 roku o godz. 13                              Czad i ogień!                                             Wybory do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 21 października 2018 roku                              GAZETA GMINY DOMASZOWICE - nr 5(10) 2018 wyd wrzesień                  Gospodarka odpadami komunalnymi (dodano harmonogram odbioru odpadów komunalnych w 2018 roku)             

Dziś jest: wtorek, 11-12-2018
Imieniny Biny, Damazego, Waldemara

Szukaj na stronie

Zamów newsletter

DZIEŃ DZIECKA W GMINIE DOMASZOWICE

Z okazji Dnia Dziecka Gminna Biblioteka Publiczna w Domaszowicach zorganizowała w plenerze konkurs plastyczny pt.: „Martwa Natura” dla dzieci ze Szkoły Podstawowej w Domaszowicach. Dzień ten jest dobrą okazją do promocji czytelnictwa, jak i zachęcenia do korzystania z biblioteki.

zdjęcie martwa natura (Copy).jpeg

Konkurs polegał na wykonaniu pracy plastycznej prezentującej martwą naturę w technice rysunku (ołówek, kredki, węgiel). Przeprowadzono go w dwóch kategoriach: dzieci z klas I - III szkoły podstawowej - 20 prac, dzieci z klas IV - VI szkoły podstawowej - 7 prac. Komisja konkursowa po obejrzeniu wszystkich prac przyznała następujące miejsca:

W kategorii dzieci z  klas I – III szkoły podstawowej:

I  miejsce – Amelka Szymańska,  kl. III,
II miejsce –  Zofia Białkowska, kl. I a,
III miejsce –  Amelka Wołczańska, kl. I B

Wyróżnienia:

- Oliwia Matkowska, kl III,
- Hanna Pilarz, kl. II A
- Weronika Kondrat, kl. I B,
- Milena Burban, kl. III,
- Paulina Nowak, kl. III.

W kategorii dzieci z klas IV – VI szkoły podstawowej:

I miejsce  –  Jowita Klimek, kl. VI,
II miejsce  -  Wiktoria Dąbrowska, kl. IV,
III miejsce –  Amelka Bugajska, kl. IV

Wyróżnienia:

-  Weronika Polak, kl. V,
- Julia Opala, kl. VI,
- Fabian Długosz, kl. V,
- Oliwia Jarosz, kl. VI,

zdkęcie martwa natura (Copy).jpeg

Laureatom wręczono nagrody książkowe i pamiątkowe dyplomy. Ze wszystkich prac stworzono galerię, którą oglądać można w Gminnej Bibliotece Publicznej w Domaszowicach. Wszystkim dzieciom dziękujemy za udział w konkursie, natomiast zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Fundatorem nagród i upominków jest Wójt Gminy Domaszowice.