W Urzędzie Gminy Domaszowice pok. nr 10 przyjmowane są wnioski dotyczące suszy w uprawach rolnych          Apel do rolników o zachowanie zasad bezpieczeństwa podczas żniw          NASZA GMINA Informator Samorządowy Gminy Domaszowice - nr 1 2019 wyd I-III        Likwidacja kasy w Urzędzie Gminy         Gospodarka odpadami komunalnymi (zaktualizowano Harmonogram odbioru odpadów w 2019 roku)

Dziś jest: poniedziałek, 19-08-2019
Imieniny Emilii, Julinana, Konstancji

Szukaj na stronie

Zamów newsletter

ZŁOTY MEDAL KRYSTIANA W ŁODZI!

Dnia 5 czerwca 2016 roku w Łodzi odbył się XX Memoriał im. Jana Kauca - Otwarte Mistrzostwa Województwa Łódzkiego dzieci i młodzików w zapasach w stylu wolnym. Udział w zawodach wzięło 109 zawodników z 12 klubów w tym reprezentanci Orła Namysłów. 

W drużynie LKS Orzeł Namysłów wystąpiło dwóch reprezentantów Zespołu Gimnazjalno - Szkolnego w Domaszowicach. Podopieczni Pana Marcina Marcinkiewicza spisali się bardzo dobrze. Złoty medal w kat. wag. do 53 kg młodzików zdobył Krystian Krupiński potwierdzając swój duży potencjał. Bardzo dobre piąte miejsce wywalczył Kamil Niezgoda rywalizujący w kat. wag do 47 kg.

W punktacji drużynowej klub z Namysłowa zajął trzecie miejsce ustępując liczniejszym reprezentacją klubowym gospodarzy z Budowlanych Łódź oraz ZTA Zgierz.

Gratulacje dla młodych zapaśników!