Zawiadomienie o zwołaniu XXXVII Sesji Rady Gminy                                             Wybory do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 21 października 2018 roku                              GAZETA GMINY DOMASZOWICE - nr 5(10) 2018 wyd wrzesień                  Gospodarka odpadami komunalnymi (dodano harmonogram odbioru odpadów komunalnych w 2018 roku)             

Dziś jest: piątek, 19-10-2018
Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Szukaj na stronie

Zamów newsletter

ZŁOTY MEDAL KRYSTIANA W ŁODZI!

Dnia 5 czerwca 2016 roku w Łodzi odbył się XX Memoriał im. Jana Kauca - Otwarte Mistrzostwa Województwa Łódzkiego dzieci i młodzików w zapasach w stylu wolnym. Udział w zawodach wzięło 109 zawodników z 12 klubów w tym reprezentanci Orła Namysłów. 

W drużynie LKS Orzeł Namysłów wystąpiło dwóch reprezentantów Zespołu Gimnazjalno - Szkolnego w Domaszowicach. Podopieczni Pana Marcina Marcinkiewicza spisali się bardzo dobrze. Złoty medal w kat. wag. do 53 kg młodzików zdobył Krystian Krupiński potwierdzając swój duży potencjał. Bardzo dobre piąte miejsce wywalczył Kamil Niezgoda rywalizujący w kat. wag do 47 kg.

W punktacji drużynowej klub z Namysłowa zajął trzecie miejsce ustępując liczniejszym reprezentacją klubowym gospodarzy z Budowlanych Łódź oraz ZTA Zgierz.

Gratulacje dla młodych zapaśników!