Zawiadomienie o zwołaniu II Sesji Rady Gminy Domaszowice w dniu 04 grudnia 2018 roku o godz. 13                              Czad i ogień!                                             Wybory do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 21 października 2018 roku                              GAZETA GMINY DOMASZOWICE - nr 5(10) 2018 wyd wrzesień                  Gospodarka odpadami komunalnymi (dodano harmonogram odbioru odpadów komunalnych w 2018 roku)             

Dziś jest: wtorek, 11-12-2018
Imieniny Biny, Damazego, Waldemara

Szukaj na stronie

Zamów newsletter

INFORMACJA. INTEGRACJA I PROMOCJA W OBOZIE WOJÓW

Zdjęcie Siemysłów 20.06.2016r. (Copy).jpeg

W ramach realizacji planu komunikacji, dnia 17.06.2016 r. w obozie Wojów Najemnych „TUR” w Siemysłowie odbyło się spotkanie informacyjno-promocyjno-integracyjne dla członków LGD oraz osób towarzyszących. Mimo początkowo niesprzyjającej aury na spotkanie przybyło spore grono – ok. 100 osób, w tym kilkadziesiąt z grup defaworyzowanych.

Siemysłów 20.06.2016 r. (Copy).jpeg

Wszyscy zebrani byli żywo zainteresowani nowym okresem programowania, możliwością pozyskania środków, zakładaniem stowarzyszeń i regulacjami prawnymi wiążącymi się z tą procedurą. Nie zabrakło również dobrej zabawy  oraz regionalnych przysmaków. Uczestnicy imprezy mieli możliwość „odbycia  podróży w czasie” cofając się do wczesnego średniowiecza podczas pokazów wojów oraz mogli nauczyć się tańca belgijskiego – co było świetnym sposobem na integrację grupy. Nie obyło się również bez  ogniska, smażenia kiełbasek oraz śpiewów utworów z naszego śpiewnika promujących walory historyczne, kulturowe oraz przyrodnicze obszaru LGD. Jesteśmy przekonani, że trzy główne cele naszego spotkania, czyli informacja, promocja i integracja zostały osiągnięte w 100%.

Art. Siemysłów (Copy).jpegSiemysłów 20.06.2016r. (Copy).jpeg