Zawiadomienie o zwołaniu II Sesji Rady Gminy Domaszowice w dniu 04 grudnia 2018 roku o godz. 13                              Czad i ogień!                                             Wybory do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 21 października 2018 roku                              GAZETA GMINY DOMASZOWICE - nr 5(10) 2018 wyd wrzesień                  Gospodarka odpadami komunalnymi (dodano harmonogram odbioru odpadów komunalnych w 2018 roku)             

Dziś jest: poniedziałek, 10-12-2018
Imieniny Danieli, Bohdana, Julii

Szukaj na stronie

Zamów newsletter

Spotkanie ze Świętym Mikołajem

Dnia 11 grudnia 2011 r. w kościele parafialnym p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny we Włochach, najmłodsi mieszkańcy gminy Domaszowice spotkali się z gościem z dalekiej Laponii. Podczas wyczekiwanej długo wizyty Święty Mikołaj podarował dzieciom prezenty, które wywołały na ich twarzach szerokie uśmiechy. Dzieci umiliły czas tego spotkania śpiewaniem kolęd oraz recytowaniem wierszy. Po tych miłych chwilach Św. Mikołaj wyruszył w dalszą podróż, by wrócić w nasze strony za rok.

spotkanie ze świętym Mikołajem.jpeg

Pozostając w nastroju bożonarodzeniowych tradycji i zwyczajów, 8 stycznia 2012 r. zorganizowany został przegląd kolędniczy z udziałem dzieci i młodzieży. Za zaprezentowanie swoich umiejętności wokalnych przed przybyłymi rodzinami i gośćmi, najmłodsi nagrodzeni zostali gromkimi brawami oraz dyplomami.

Za pielęgnowanie w najmłodszych ducha Świąt Bożego Narodzenia dziękujemy ks. proboszczowi Tadeuszowi Strugale oraz pani Renacie Majewskiej.