W Urzędzie Gminy Domaszowice pok. nr 10 przyjmowane są wnioski dotyczące suszy w uprawach rolnych          Apel do rolników o zachowanie zasad bezpieczeństwa podczas żniw          NASZA GMINA Informator Samorządowy Gminy Domaszowice - nr 1 2019 wyd I-III        Likwidacja kasy w Urzędzie Gminy         Gospodarka odpadami komunalnymi (zaktualizowano Harmonogram odbioru odpadów w 2019 roku)

Dziś jest: wtorek, 20-08-2019
Imieniny Bernarda, Sabiny, Samuela

Szukaj na stronie

Zamów newsletter

Styczniowa Biesiada Seniorów z okazji Dnia Babci i Dziadka

Dzień pełen wzruszeń i uśmiechów czekał na Babcie i Dziadków w świetlicy wiejskiej we Włochach, gdzie 20 stycznia 2019 r. spotkaliśmy się, aby uczcić ich święto. Dzieci pod kierunkiem Państwa Marzeny Gasztych i Cezarego Cesarza  przygotowały specjalnie na tę okazję program artystyczny, podczas którego zaprezentowały piosenki i układy taneczne do muzyki. Były też oczywiście życzenia dla miłych gości i chóralne „Sto lat”. Piękną prezentację dzieci Seniorzy nagrodzili burzą braw. Po występie najmłodsi poprosili gości do wspólnej zabawy przy tańcach w kręgu i tańcach korowodowych. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze, zwłaszcza w chwili, gdy wszyscy zgromadzeni śpiewali najstarsze kolędy i pastorałki przy dźwiękach akordeonu, na którym grał Cezary Cesarz. W spotkaniu wzięli udział Wójt Gminy Domaszowice – Urszula Medyk, Radny Gminy – Ryszard Rybka oraz  sołtysi: Józef Walas i Eugeniusz Mazur.

Organizatorami spotkania z okazji Dnia Babci i Dziadka byli: Gminna Biblioteka Publiczna w Domaszowicach oraz mieszkańcy Włoch i Dziedzic.

Biesiada.jpeg

Biesiada 1.jpeg

Biesiada 2.jpeg