W Urzędzie Gminy Domaszowice pok. nr 10 przyjmowane są wnioski dotyczące suszy w uprawach rolnych          Apel do rolników o zachowanie zasad bezpieczeństwa podczas żniw          NASZA GMINA Informator Samorządowy Gminy Domaszowice - nr 1 2019 wyd I-III        Likwidacja kasy w Urzędzie Gminy         Gospodarka odpadami komunalnymi (zaktualizowano Harmonogram odbioru odpadów w 2019 roku)

Dziś jest: środa, 21-08-2019
Imieniny Franciszka, Kazimiery, Ruty

Szukaj na stronie

Zamów newsletter

Zabawa karnawałowa w Strzelcach

Dnia 18 lutego 2012 r., w Wiejskim Centrum Kultury w Strzelcach, odbyła się po raz drugi impreza karnawałowa z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet. Organizatorem imprezy było Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Strzelce. Tak jak było zapowiadane w trakcie wieczoru, można było wspólnie pośpiewać, potańczyć i smacznie zjeść. Muzyka porywała nogi do tańca, a ciepłe posiłki, przekąski i wspaniałe wypieki mogły zadowolić podniebienie niejednego smakosza. W tym wyjątkowym dniu dowodzenie nad kelnerowaniem przejęli panowie ze Stowarzyszenia, w związku z czym panie mogły poczuć się jeszcze bardziej wyjątkowo. Każda z nich otrzymała również słodki upominek.

Zabawa karnawałowa w Strzelcach (1).jpeg

Zabawa karnawałowa w Strzelcach (2).jpeg

Zabawa karnawałowa w Strzelcach (3).jpeg

Zabawa karnawałowa w Strzelcach (4).jpeg

Organizatorzy mają nadzieję, że w przyszłym roku uczestnicy zabawy spotkają się ponownie w jeszcze większym gronie, a spędzone wspólnie chwile na długo pozostaną w pamięci uczestników. Członkowie Stowarzyszenia dziękują wszystkim mieszkańcom wsi oraz okolic za tak liczne przybycie i wyśmienitą zabawę.

Zarząd oraz Członkowie Stowarzyszenia

na Rzecz Rozwoju Wsi Strzelce