W Urzędzie Gminy Domaszowice pok. nr 10 przyjmowane są wnioski dotyczące suszy w uprawach rolnych          Apel do rolników o zachowanie zasad bezpieczeństwa podczas żniw          NASZA GMINA Informator Samorządowy Gminy Domaszowice - nr 1 2019 wyd I-III        Likwidacja kasy w Urzędzie Gminy         Gospodarka odpadami komunalnymi (zaktualizowano Harmonogram odbioru odpadów w 2019 roku)

Dziś jest: wtorek, 20-08-2019
Imieniny Bernarda, Sabiny, Samuela

Szukaj na stronie

Zamów newsletter

Życzenia z okazji zakończenia roku szkolnego

 
Podziękowania i życzenia 
z okazji
zakończenia roku szkolnego 2018/2019

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2018/2019 składamy serdeczne podziękowania dyrektorom  placówek oświatowych, gronu pedagogicznemu  za rzetelną, wytrwałą i sumienną pracę, za odkrywanie i rozwijanie pasji uczniów, za serce i zaangażowanie.
Pracownikom administracji i obsługi dziękujemy za działania ukierunkowane na podnoszenie jakości pracy szkół i przedszkola.
Po miesiącach ciężkiej wytężonej pracy życzymy Państwu odpoczynku, miłych i niezapomnianych wrażeń, które pozwolą nabrać sił do podejmowania nowych wyzwań.
Słowa podziękowania i życzenia kierujemy również do Rodziców, którzy wspierają działania placówek oświatowych działających na terenie naszej Gminy, służą radą i pomocą. 
Wszystkim Dzieciom i Młodzieży, Pracownikom, Rodzicom i Przyjaciołom placówek oświatowych Gminy Domaszowice życzymy udanych wakacji.
Spędzajcie czas bezpiecznie, w otoczeniu przyjaznych, uśmiechniętych ludzi. Niech Wasze podróże sprzyjają poznawaniu nowych urokliwych miejsc i wzbogacą Wasze życie w nowe bezcenne doświadczenia.  

Wójt Gminy Domaszowice – Urszula Medyk
    Zastępca Wójta Gminy – Anna Bodzioch
Przewodniczący Rady Gminy – Adam Adamski