W Urzędzie Gminy Domaszowice pok. nr 10 przyjmowane są wnioski dotyczące suszy w uprawach rolnych          Apel do rolników o zachowanie zasad bezpieczeństwa podczas żniw          NASZA GMINA Informator Samorządowy Gminy Domaszowice - nr 1 2019 wyd I-III        Likwidacja kasy w Urzędzie Gminy         Gospodarka odpadami komunalnymi (zaktualizowano Harmonogram odbioru odpadów w 2019 roku)

Dziś jest: poniedziałek, 19-08-2019
Imieniny Emilii, Julinana, Konstancji

Szukaj na stronie

Zamów newsletter

Festyn rodzinny "Mama, tata i ja"

W niedzielę, 15 lipca 2012 r., na boisku szkolnym w Strzelcach, po raz kolejny odbył się festyn pod hasłem „Mama, Tata i Ja”. Organizatorem imprezy było Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Strzelce, przy współpracy Ochotniczej Straży Pożarnej w Strzelcach oraz Rady Sołeckiej. Organizatorzy, jak zawsze zagwarantowali wszystkim przybyłym świetną zabawę i okazję do miłego spędzenia czasu. Podczas festynu można było korzystać z wielu atrakcji, takich jak: jazda konna, dmuchany zamek i trampolina. Milusińscy brali też udział w licznych konkursach i zabawach, zdobywając przy tym atrakcyjne nagrody.

Prawdziwą frajdę sprawiła zarówno dzieciom, jak i dorosłym obecność motocyklistów z Namysłowskiego Stowarzyszenia Motocyklistów. Można było bowiem nie tylko podziwiać piękne  motory, ale również spróbować przejażdżki na nich, co niektórych śmiałków przyprawiło o drżenie kolan. Ponadto w trakcie trwania całej imprezy odbył się towarzyski mecz piłki nożnej, z proboszczem Parafii Strzelce - Andrzejem Paliszkiem-Saładygą w roli bramkarza. Po meczu można było obejrzeć pokazy strażackie i podziwiać umiejętności dzielnych strażaków z OSP Strzelce. Wszyscy smakosze mogli też znaleźć coś dla siebie, kosztując domowych wypieków, specjałów z grilla, kawy czy herbaty. Wieczorem w Wiejskim Centrum Kultury w Strzelcach odbyła się zabawa taneczna kończąca ten pełen wrażeń dzień. Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniach i organizacji imprezy i zapraszają już  teraz do wspólnej zabawy w przyszłym roku.