Uprzejmie informujemy, że w dn. 19 kwietnia 2019 r. urząd będzie czynny do godz. 12:30           NASZA GMINA Informator Samorządowy Gminy Domaszowice - nr 1 2019 wyd I-III          IV Międzynarodowy Festiwal Tortów, Ciast i Ciasteczek - przypomnienie         Likwidacja kasy w Urzędzie Gminy          Informacje o jakości powietrza          Gospodarka odpadami komunalnymi (zaktualizowano Harmonogram odbioru odpadów w 2019 roku)         Czad i ogień!

Dziś jest: sobota, 20-04-2019
Imieniny Agnieszki, Amalii, Czecha

Szukaj na stronie

Zamów newsletter

Wyśpiewać Dziś Chcemy Wam Życzenia

,,Raz do roku jest taki dzień, który przemija jak piękny sen.

Wszystkie kobiety, Panie i matki, w tym dniu dostają pachnące kwiatki.

By czasu starczyło na wszystko, szczęście dopisywało mimo wszystko,

w sukcesy obrodziło, a to co dobre na lepsze się zmieiło".

tn_aaPolkowskie1.jpeg

Takim wierszykiem w dniu 07. 03. 2013 r. rozpoczęto uroczystość szkolną.
Dzień Kobiet jest corocznym świętem obchodzonym 8 marca. Na świecie obchodzi się je od 1910 roku. Zazwyczaj Panie otrzymują w prezencie słodycze i kwiaty.
W naszej szkole także nie zabrakło skromnych prezencików.


tn_aaPolkowskie2.jpegZ okazji swojego święta Panie spotkały się przy kawie, aby usłyszeć kilka ciepłych słów i obejrzeć program artystyczny przygotowany przez naszych uczniów. Swoją obecnością zaszczyciły nas Panie, które są już na emeryturze, a wcześniej pracowały w naszej szkole.
Po popołudniu nasi mali artyści wystąpili w programie artystycznym przygotowanym dla Pań zrzeszonych w Kołach Gospodyń Wiejskich w świetlicy wiejskiej w Polkowskiem. 

Kamila Zapalska

tn_aaPolkowskie.jpeg