Zawiadomienie o zwołaniu II Sesji Rady Gminy Domaszowice w dniu 04 grudnia 2018 roku o godz. 13                              Czad i ogień!                                             Wybory do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 21 października 2018 roku                              GAZETA GMINY DOMASZOWICE - nr 5(10) 2018 wyd wrzesień                  Gospodarka odpadami komunalnymi (dodano harmonogram odbioru odpadów komunalnych w 2018 roku)             

Dziś jest: czwartek, 13-12-2018
Imieniny Dalidy, Juliusza, Łucji

Szukaj na stronie

Zamów newsletter

ZAKOŃCZONO ROZBUDOWĘ MIEJSCA WYPOCZYNKU I REKREACJI WE WŁOCHACH

W październiku, w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju dla małych projektów, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013, zakończona została operacja pn. „Rozbudowa miejsca wypoczynku i rekreacji we Włochach”.

tn_zakończono prace - Włochy.jpeg

Wykonanie wspomnianych prac polegało na modernizacji juz istniejącej bazy sportowo-rekreacyjnej i przyczyniło się do rozwój infrastruktury oraz zwiększenia atrakcyjności turystycznej miejscowości. Zgromadzenie wkładu własnego do wspomnianego projektu, który stanowi 20% wartości inwestycji odbyło się dzięki życzliwości i przy wsparciu Pana Wójta Gminy Domaszowice Zenona Kotarskiego, Rady Sołeckiej miejscowości Włochy, Ochotniczej Straży Pożarnej we Włochach oraz mieszkańców Włoch, za co składamy serdeczne podziękowania.

Ludowy Zespół Sportowy „ZNICZ” Włochy

oraz Sołtys miejscowości Włochy