Gospodarka odpadami komunalnymi (dodano harmonogram odbioru odpadów komunalnych w 2018 roku)       Informacje o jakości powietrza     GAZETA GMINY DOMASZOWICE - nr 5 już dostępny     Spotkanie dot. ewaluacji wewnętrznej LSR w formie warsztatów refleksyjnych oraz Spotkanie informacyjno-promocyjno-integracyjne

Dziś jest: niedziela, 18-02-2018
Imieniny Konstancji, Krystiana, Sylwany

Szukaj na stronie

Zamów newsletter

WIEŚCI ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ W POLKOWSKIEM I/2014

„Dzień  Babci, Dzień  Dziadka, to dopiero gratka, wnuki pięknie są ubrane mają buzie roześmiane”

tn_wieści polkowskie.jpeg

Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka odbyła się 21 stycznia br. w Szkole Podstawowej w Polkowskiem. Występy przygotowane zostały przez oddział przedszkolny oraz uczniów pod kierownictwem   wychowawców. Licznie przybyłych gości przywitano wierszem i piosenką. Babcie i dziadkowie z wielkim wzruszeniem oglądali występy wnucząt. „Dziś nowinę ważną mamy, którą wokół ogłaszamy: babcia z dziadkiem dziś świętuje i z wnukami się raduje”. Po przedstawieniu dzieci wręczyły przygotowane przez siebie laurki i prezenty.

tn_wieści polkowskie1.jpeg

Na uroczystość przybył przewodniczący Rady Gminy Jan Nowak,  który w imieniu Wójta Gminy, własnym i wszystkich „dziadków” złożył babciom i dziadkom najserdeczniejsze życzenia. Pan Jan podziękował za miłe przyjęcie i życzliwość. W dowód wdzięczności obdarował wszystkie dzieci słodyczami. Do życzeń dołączyła  pani dyrektor Elżbieta Idzi i  zaprosiła wszystkich gości na słodki poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców . Przy kawie  i herbacie   nie  zabrakło rozmów i wspomnień o minionych latach, było sympatycznie i  panowała miła atmosfera.

Dyrekcja i grono pedagogiczne składają podziękowania dla Rady Rodziców oraz pracowników szkoły  za pomoc w przygotowaniu poczęstunku.

U babci, u dziadka troski dziś znikają, dziś przyjmują małych gości, którzy życzą im radości”

tn_wieści polkowskie2.jpeg