Wybory do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 21 października 2018 roku                              GAZETA GMINY DOMASZOWICE - nr 4(9) 2018 wyd lipiec-sierpień                  Gospodarka odpadami komunalnymi (dodano harmonogram odbioru odpadów komunalnych w 2018 roku)             

Dziś jest: środa, 26-09-2018
Imieniny Cypriana, Justyny, Łucji

Szukaj na stronie

Zamów newsletter

W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH

Najlepiej wiedzą o tym panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Polkowskiem, które postanowiły zadbać o swoje zdrowie i figury i od grudnia minionego roku aktywnie uprawiają sport – aerobik. Grupa liczy 12 osób. Dodatkowo zorganizowano zajęcia taneczne dla dzieci – na chwilę obecna w zajęciach bierze udział 10 dzieci. Zarówno dla dorosłych jak i dzieci jest to podwójna korzyść, bo oprócz dbania o kondycję uczestnicy mają możliwość spędzania czasu w gronie znajomych.

Zajęcia odbywają się w sobotnie popołudnia na niedawno wyremontowanej świetlicy wiejskiej w Polkowskiem. Uczestnicy serdecznie dziękują Wójtowi Gminy – Zenonowi Kotarskiemu za nieodpłatne udostępnienie sali.

***

Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Polkowskiem serdecznie dziękują za szampańską zabawę sylwestrową wszystkim osobom biorącym w niej udział. Atmosfera była wspaniała, mamy nadzieję, że taki będzie cały najbliższy rok.

Organizatorki

Anna Poprawa

Anna Opala