W Urzędzie Gminy Domaszowice pok. nr 10 przyjmowane są wnioski dotyczące suszy w uprawach rolnych          Apel do rolników o zachowanie zasad bezpieczeństwa podczas żniw          NASZA GMINA Informator Samorządowy Gminy Domaszowice - nr 1 2019 wyd I-III        Likwidacja kasy w Urzędzie Gminy         Gospodarka odpadami komunalnymi (zaktualizowano Harmonogram odbioru odpadów w 2019 roku)

Dziś jest: środa, 21-08-2019
Imieniny Franciszka, Kazimiery, Ruty

Szukaj na stronie

Zamów newsletter

W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH

Najlepiej wiedzą o tym panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Polkowskiem, które postanowiły zadbać o swoje zdrowie i figury i od grudnia minionego roku aktywnie uprawiają sport – aerobik. Grupa liczy 12 osób. Dodatkowo zorganizowano zajęcia taneczne dla dzieci – na chwilę obecna w zajęciach bierze udział 10 dzieci. Zarówno dla dorosłych jak i dzieci jest to podwójna korzyść, bo oprócz dbania o kondycję uczestnicy mają możliwość spędzania czasu w gronie znajomych.

Zajęcia odbywają się w sobotnie popołudnia na niedawno wyremontowanej świetlicy wiejskiej w Polkowskiem. Uczestnicy serdecznie dziękują Wójtowi Gminy – Zenonowi Kotarskiemu za nieodpłatne udostępnienie sali.

***

Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Polkowskiem serdecznie dziękują za szampańską zabawę sylwestrową wszystkim osobom biorącym w niej udział. Atmosfera była wspaniała, mamy nadzieję, że taki będzie cały najbliższy rok.

Organizatorki

Anna Poprawa

Anna Opala