W Urzędzie Gminy Domaszowice pok. nr 10 przyjmowane są wnioski dotyczące suszy w uprawach rolnych          Apel do rolników o zachowanie zasad bezpieczeństwa podczas żniw          NASZA GMINA Informator Samorządowy Gminy Domaszowice - nr 1 2019 wyd I-III        Likwidacja kasy w Urzędzie Gminy         Gospodarka odpadami komunalnymi (zaktualizowano Harmonogram odbioru odpadów w 2019 roku)

Dziś jest: poniedziałek, 19-08-2019
Imieniny Emilii, Julinana, Konstancji

Szukaj na stronie

Zamów newsletter

WIEŚCI Z PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA W DOMASZOWICACH III/2014

Dzień Kobiet

W Dniu Kobiet w Publicznym Przedszkolu w Domaszowicach świętowały wszystkie dziewczynki. Chłopcy stanęli na wysokości zadania i w sposób wyjątkowy przez cały  dzień traktowali swoje koleżanki. Poza tym została wystawiona inscenizacja, którą dedykowano zarówno dziewczynkom, jak i Paniom pracującym w Przedszkolu.

Pierwszy Dzień Wiosny

tn_WIESCI Z PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA... - pierwszy dzień wiosny.jpeg

Pierwszego dnia  kalendarzowej wiosny przedszkolaki wybrały się na długi spacer. Szukając oznak nowej pory roku czas upłynął im bardzo szybko i nawet nie zauważyły, kiedy wróciły do przedszkola. Jednak powrót nie oznaczał końca obchodów Dnia Wiosny – przez pozostałą część dnia dzieci chętnie śpiewały wiosenne piosenki i przygotowywały ilustracje o podobnej tematyce.

tn_WIEŚCI Z PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA.. - pierwszy dzień wiosny.jpeg

Rekrutacja na nowy rok szkolny

Informujemy, że lista dzieci przyjętych do przedszkola na nowy rok szkolny 2014/2015 będzie wywieszona w przedszkolu od dnia 16 kwietnia 2014 r. Natomiast lista dzieci z podziałem na grupy na nowy rok szkolny 2014/2015 będzie podana do publicznej wiadomości od dnia 30 kwietnia 2014 r.

                                                                                Joanna Sterczewska