Zawiadomienie o zwołaniu II Sesji Rady Gminy Domaszowice w dniu 04 grudnia 2018 roku o godz. 13                              Czad i ogień!                                             Wybory do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 21 października 2018 roku                              GAZETA GMINY DOMASZOWICE - nr 5(10) 2018 wyd wrzesień                  Gospodarka odpadami komunalnymi (dodano harmonogram odbioru odpadów komunalnych w 2018 roku)             

Dziś jest: czwartek, 13-12-2018
Imieniny Dalidy, Juliusza, Łucji

Szukaj na stronie

Zamów newsletter

WIEŚCI Z PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA W DOMASZOWICACH III/2014

Dzień Kobiet

W Dniu Kobiet w Publicznym Przedszkolu w Domaszowicach świętowały wszystkie dziewczynki. Chłopcy stanęli na wysokości zadania i w sposób wyjątkowy przez cały  dzień traktowali swoje koleżanki. Poza tym została wystawiona inscenizacja, którą dedykowano zarówno dziewczynkom, jak i Paniom pracującym w Przedszkolu.

Pierwszy Dzień Wiosny

tn_WIESCI Z PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA... - pierwszy dzień wiosny.jpeg

Pierwszego dnia  kalendarzowej wiosny przedszkolaki wybrały się na długi spacer. Szukając oznak nowej pory roku czas upłynął im bardzo szybko i nawet nie zauważyły, kiedy wróciły do przedszkola. Jednak powrót nie oznaczał końca obchodów Dnia Wiosny – przez pozostałą część dnia dzieci chętnie śpiewały wiosenne piosenki i przygotowywały ilustracje o podobnej tematyce.

tn_WIEŚCI Z PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA.. - pierwszy dzień wiosny.jpeg

Rekrutacja na nowy rok szkolny

Informujemy, że lista dzieci przyjętych do przedszkola na nowy rok szkolny 2014/2015 będzie wywieszona w przedszkolu od dnia 16 kwietnia 2014 r. Natomiast lista dzieci z podziałem na grupy na nowy rok szkolny 2014/2015 będzie podana do publicznej wiadomości od dnia 30 kwietnia 2014 r.

                                                                                Joanna Sterczewska