Zawiadomienie o zwołaniu II Sesji Rady Gminy Domaszowice w dniu 04 grudnia 2018 roku o godz. 13                              Czad i ogień!                                             Wybory do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 21 października 2018 roku                              GAZETA GMINY DOMASZOWICE - nr 5(10) 2018 wyd wrzesień                  Gospodarka odpadami komunalnymi (dodano harmonogram odbioru odpadów komunalnych w 2018 roku)             

Dziś jest: poniedziałek, 10-12-2018
Imieniny Danieli, Bohdana, Julii

Szukaj na stronie

Zamów newsletter

„OPOLSKIE KWITNĄCE 2014”

Zarząd Województwa Opolskiego ogłosił konkurs dla mieszkańców m.in. Gminy Domaszowice „Opolskie Kwitnące 2014”.

Celem konkursu jest wyłonienie najpiękniej ukwieconych i zadbanych posesji prywatnych oraz terenów i obiektów publicznych w województwie opolskim. Konkurs realizowany jest w ramach Planu Marketingu Regionalnego Województwa Opolskiego „Opolskie Kwitnące” i ma za zadanie zbudowanie pozytywnego wizerunku województwa opolskiego jako regionu pięknego, zadbanego, czystego, wygodnego do bycia i życia.                                       

Konkurs organizowany jest w trzech kategoriach:  

- „Najpiękniej ukwiecona wieś”

- „Obiekt prywatny”

- „Obiekt dostępności publicznej” 

a rozstrzygany na szczeblu wojewódzkim.

Zgłoszenia do konkursu można przesyłać na adres Departamentu Współpracy z Zagranicą i Promocji Regionu UMWO do 6 czerwca 2014 r.

Regulamin Konkursu oraz formularz zgłoszeniowy do konkursu można otrzymać w Urzędzie Gminy Domaszowice w pok. nr 5.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.