Zawiadomienie o zwołaniu II Sesji Rady Gminy Domaszowice w dniu 04 grudnia 2018 roku o godz. 13                              Czad i ogień!                                             Wybory do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 21 października 2018 roku                              GAZETA GMINY DOMASZOWICE - nr 5(10) 2018 wyd wrzesień                  Gospodarka odpadami komunalnymi (dodano harmonogram odbioru odpadów komunalnych w 2018 roku)             

Dziś jest: wtorek, 11-12-2018
Imieniny Biny, Damazego, Waldemara

Szukaj na stronie

Zamów newsletter

CYFROWY DEBIUT 50+

W czerwcu br. zostanie przeprowadzona rekrutacja uczestników projektu „Cyfrowy Debiut 50+” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Priorytetu 8.Społeczeństwo informacyjne – zwiększenie innowacyjności gospodarki Działanie 8.3 Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu - eInclusion.

Realizacja projektu pozwoli na przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu wśród ludzi po 50. roku życia. Grupa 15 osób otrzyma komputery, możliwość uczestniczenia w szkoleniach oraz bezpłatny dostęp do Internetu przez okres realizacji projektu i jego trwałości.

Dodatkowo w Gminnej Bibliotece Publicznej w Domaszowicach zostanie utworzone centrum ze stanowiskami komputerowymi z dostępem do Internetu, w którym przeprowadzane będą szkolenia dla uczestników projektu. Z komputerów będą mogły korzystać również osoby, które nie będą uczestnikami projektu.

Szczegółowe informacje dla osób chętnych do wzięcia udziału w projekcie można uzyskać w Urzędzie Gminy Domaszowice pok. nr 5 lub pod nr telefonu 77/ 4108 250 wew.111 oraz na stronie: http://www.cyfrowydebiut50.pl/

 

DOCformularz_zgloszeniowy Cyfrowy Debiut 50+.doc

DOCXRegulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie Cyfrowy Debiut 50+.docx