Zawiadomienie o zwołaniu XXXVII Sesji Rady Gminy                                             Wybory do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 21 października 2018 roku                              GAZETA GMINY DOMASZOWICE - nr 4(9) 2018 wyd lipiec-sierpień                  Gospodarka odpadami komunalnymi (dodano harmonogram odbioru odpadów komunalnych w 2018 roku)             

Dziś jest: czwartek, 18-10-2018
Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Szukaj na stronie

Zamów newsletter

WIEŚCI ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ W POLKOWSKIEM

Dzień Sportu w SP w  Polkowskiem

Dnia 12.06.2014 r. odbył się w naszej szkole „Dzień Sportu Szkolnego” Wszyscy uczniowie, wraz z oddziałem przedszkolnym, uczestniczyli w wieloboju sportowym rywalizując ze sobą i walcząc o jak najlepszy wynik.

Po ciężkiej i wyczerpującej rywalizacji, uczniowie mieli chwile wytchnienia w postaci poczęstunku i deseru, o który zatroszczyła się Rada Rodziców.

W tym czasie sędziowie wyłonili najlepszych zawodników.

Okazało się, że nie było przegranych. Wszyscy tego dnia byli zwycięzcami. Otrzymali z rąk sponsorów złote, srebrne i brązowe medale wraz z nagrodami rzeczowymi w postaci rakietek do badmingtona i piłek.

Dzień minął w miłej i przyjaznej atmosferze. Uczniowie wraz z „przedszkolakami” wracali do domu dumni z wyników oraz zadowoleni z nagród.

Wszystkim, którzy wspierali finansowo i rzeczowo nasze zawody dyrektor Elżbieta Idzi, Grono Pedagogiczne i Rada Rodziców serdecznie dziękują.

Razem  z  Rodziną

26 maja 2014 r. w Świetlicy Wiejskiej w Polkowskiem została zorganizowana akademia z okazji Dnia Mamy i zbliżającego się Dnia Taty pt. „Razem z rodziną”.

Wszyscy zaproszeni, którzy przybyli na akademię, ze wzruszeniem wysłuchali wierszy i obejrzeli montaż słowno - muzyczny przygotowany przez dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniów wszystkich klas Szkoły Podstawowej w Polkowskiem. Oprócz piosenek i wierszyków uczniowie zaprezentowali również tańce dla swoich rodzin. Po części artystycznej pani dyrektor Elżbieta Idzi w imieniu swoim i pracowników złożyła życzenia oraz podziękowała dzieciom i nauczycielom za przygotowanie akademii.  Przybyłych gości i wszystkich obecnych zaprosiła na poczęstunek. Tego dnia wszyscy dobrze się bawili i z pewnością dzień ten pozostanie na długo w naszej pamięci. Pani dyrektor i Grono Pedagogiczne dziękują Radzie Rodziców za pomoc w przygotowaniu uroczystości.