Zawiadomienie o zwołaniu V Sesji Rady Gminy Domaszowice w dniu 26 marca 2019 roku o godz. 13.00         Likwidacja kasy w Urzędzie Gminy          Informacje o jakości powietrza          Gospodarka odpadami komunalnymi (zaktualizowano Harmonogram odbioru odpadów w 2019 roku)         Czad i ogień!          GAZETA GMINY DOMASZOWICE - nr 5(10) 2018 wyd wrzesień        

Dziś jest: piątek, 22-03-2019
Imieniny Bogusława, Jagody, Katarzyny

Szukaj na stronie

Zamów newsletter

WIEŚCI Z PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA W DOMASZOWICACH

Teatrzyk pt. „ Sport to zdrowie”

Dnia 29.05.2014 roku do przedszkola w Domaszowicach przybył zespół aktorów z przedstawieniem pt. „Sport to zdrowie”. Sztuka miała na celu promowanie zdrowego stylu życia, sportu, ćwiczeń ruchowych i częstego przebywania na świeżym powietrzu. Podczas występu, dzieci były włączone do zabawy. Aktorzy uświadomili dzieciom, że podczas ćwiczeń można się dobrze bawić, a zarazem zachować zdrowie i smukłą sylwetkę.

Podziękowanie dla p. Szajniuk

Dzieci z przedszkola w Domaszowicach, p. dyrektor i nauczyciele dziękują p. Szajniuk za poświęcenie cennego czasu oraz przekazanie niezbędnych i ciekawych informacji o pracy i codziennych czynnościach, jakie wykonują panie pielęgniarki w ośrodkach zdrowia, szpitalach i przychodniach.

Podziękowanie dla OSP w Domaszowicach

Dzieci z przedszkola w Domaszowicach, pani dyrektor i pracownicy dziękują Strażakom za przybycie i przybliżenie nam wiadomości o odpowiedzialnej pracy straży pożarnej.

Dzień dziecka

Dnia 30.05 br. dzieci w przedszkolu w Domaszowicach obchodziły swoje święto. Odbyły się wesołe zabawy i tańce przy muzyce. Wszystkie dzieci brały udział w konkursie na najładniejszą choreografię taneczną. Zabawy i tańce dostarczyły dzieciom wiele radości, dopełnieniem szczęścia było rozdanie lodów i słodyczy przez panią dyrektor.

Podziękowanie dla p. Tarnopolskiego

Dziękujemy właścicielowi piekarni- p. Tarnopolskiemu za miłe przyjęcie i ugoszczenie przedszkolaków w piekarni. Dziękujemy za pyszne pączki, drożdżówki i słodkie ciasteczka.