Zawiadomienie o zwołaniu II Sesji Rady Gminy Domaszowice w dniu 04 grudnia 2018 roku o godz. 13                              Czad i ogień!                                             Wybory do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wójtów, burmistrzów i prezydentów miast zarządzonych na dzień 21 października 2018 roku                              GAZETA GMINY DOMASZOWICE - nr 5(10) 2018 wyd wrzesień                  Gospodarka odpadami komunalnymi (dodano harmonogram odbioru odpadów komunalnych w 2018 roku)             

Dziś jest: poniedziałek, 10-12-2018
Imieniny Danieli, Bohdana, Julii

Szukaj na stronie

Zamów newsletter

WIEŚCI Z PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA W DOMASZOWICACH

Żegnaj przedszkole

11.06.2014 roku w Publicznym Przedszkolu w Domaszowicach odbyło się zakończenie roku szkolnego dla 6-latków i dziesięciorga 5-latków. Grupę starszaków pożegnali ich młodsi koledzy i koleżanki, przygotowując wiersze, piosenki, tańce oraz upominki. 6-latki również przedstawiły zebranym program artystyczny. Katechetka H. Nieśpiałowska, rozdała dzieciom dyplomy, a dyrektor przedszkola W. Piłyp, wręczyła dyplomy i książki. Po oficjalnej uroczystości dzieci, ich rodzice oraz nauczyciele spędzili miło czas przy kawie i cieście.

              Wycieczka                 

Dnia 16.06.2014 roku dzieci i pracownicy przedszkola w Domaszowicach wyruszyli na wycieczkę autokarową. Jej celem było poszerzenie wiedzy na temat twórczości ludowej.

tn_WIEŚCI Z PUBLICZNEGO - Wycieczka.jpeg

Dzieci z wielką radością uczyły się w Centrum Rękodzieła w Markotowie, jak rzeźbić sowy z drewna i wyrabiać wazoniki z gliny. Podczas przerwy miały okazję jechać na wozie i podziwiać Stobrawski Park Narodowy. Po skończonej pracy wszyscy z apetytem zjedli pieczone przy ognisku kiełbaski.

tn_WIEŚCI Z PUBLICZNEGO.. - Wycieczka.jpeg

Przedszkolaki były uradowane, bo przywiozły pamiątki, które same wykonały.