W Urzędzie Gminy Domaszowice pok. nr 10 przyjmowane są wnioski dotyczące suszy w uprawach rolnych          Apel do rolników o zachowanie zasad bezpieczeństwa podczas żniw          NASZA GMINA Informator Samorządowy Gminy Domaszowice - nr 1 2019 wyd I-III        Likwidacja kasy w Urzędzie Gminy         Gospodarka odpadami komunalnymi (zaktualizowano Harmonogram odbioru odpadów w 2019 roku)

Dziś jest: wtorek, 20-08-2019
Imieniny Bernarda, Sabiny, Samuela

Szukaj na stronie

Zamów newsletter

WIEŚCI Z PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA W DOMASZOWICACH

Żegnaj przedszkole

11.06.2014 roku w Publicznym Przedszkolu w Domaszowicach odbyło się zakończenie roku szkolnego dla 6-latków i dziesięciorga 5-latków. Grupę starszaków pożegnali ich młodsi koledzy i koleżanki, przygotowując wiersze, piosenki, tańce oraz upominki. 6-latki również przedstawiły zebranym program artystyczny. Katechetka H. Nieśpiałowska, rozdała dzieciom dyplomy, a dyrektor przedszkola W. Piłyp, wręczyła dyplomy i książki. Po oficjalnej uroczystości dzieci, ich rodzice oraz nauczyciele spędzili miło czas przy kawie i cieście.

              Wycieczka                 

Dnia 16.06.2014 roku dzieci i pracownicy przedszkola w Domaszowicach wyruszyli na wycieczkę autokarową. Jej celem było poszerzenie wiedzy na temat twórczości ludowej.

tn_WIEŚCI Z PUBLICZNEGO - Wycieczka.jpeg

Dzieci z wielką radością uczyły się w Centrum Rękodzieła w Markotowie, jak rzeźbić sowy z drewna i wyrabiać wazoniki z gliny. Podczas przerwy miały okazję jechać na wozie i podziwiać Stobrawski Park Narodowy. Po skończonej pracy wszyscy z apetytem zjedli pieczone przy ognisku kiełbaski.

tn_WIEŚCI Z PUBLICZNEGO.. - Wycieczka.jpeg

Przedszkolaki były uradowane, bo przywiozły pamiątki, które same wykonały.